KLUB RODZICÓW: WARSZTATY DIETETYCZNO-KULINARNE "LEPSZY WYBÓR: CHLEB POD LUPĄ"

KLUB RODZICÓW: WARSZTATY DIETETYCZNO-KULINARNE "LEPSZY WYBÓR: CHLEB POD LUPĄ"

Dla dorosłych

20 MAJA (PONIEDZIAŁEK) GODZ. 10.00 ZAPRASZAMY NA WARSZTATY DIETETYCZNO-KULINARNE "LEPSZY WYBÓR: CHLEB POD LUPĄ"; PROWADZENIE: DOMINIKA SIKORA.

W trakcie warsztatów przybliżone zostają zasady zdrowego odżywiania, planowania zróżnicowanych posiłków, które jednocześnie są bardzo atrakcyjne dla dziecka i chętne przez nie zjadane. Dowiemy się, jak żywić dziecko, aby zdrowo rosło, uczyło się pozytywnych nawyków żywieniowych. Z doświadczenia wiemy, że rozszerzanie dziecięcej diety to czas ogromnych rodzicielskich dylematów. Warsztaty mają na celu przekonanie rodziców, że przygotowanie zdrowego i smacznego posiłku jest wbrew pozorom szybkie i proste. Dodatkowo będziemy angażować dzieci, nawet te najmłodsze, we wspólne przygotowanie posiłków. Na majowym spotkaniu z cyklu „Lepszy wybór” będziemy przygotowywać m.in. wartościowe śniadanie “pełne zdrowia”. Dzięki warsztatowi „Chleb pod lupą” dowiemy się, na co zwracać uwagę wybierając chleb, jak czytać etykiety i jak wyjść ze sklepu z naturalnym, zdrowym produktem. Przygotujemy pyszne pasty, których idealnym uzupełnieniem będzie kromka prawdziwego chleba i które z powodzeniem możemy proponować nawet najmłodszym dzieciom.

ZAJĘCIA SĄ BEZPŁATNE DLA POSIADACZY KARTY KLUBU RODZICÓW!!!

WYSTARCZY ZADZWONIĆ, PRZYJŚĆ, DOBRZE SIĘ BAWIĆ!!!

PROSIMY O DOKONYWANIE ZAPISÓW OSOBIŚCIE W BIURZE.

Dla posiadaczy Karty Klubu Rodziców wstęp bezpłatny. Karta do nabycia w biurze Dworu Czeczów. Koszt: 10 zł na okres IX 2018 r. - VI 2019 r.