KLUB RODZICÓW: WARSZTATY DIETETYCZNO-KULINARNE "LEPSZY WYBÓR: SEZON NA..."

KLUB RODZICÓW: WARSZTATY DIETETYCZNO-KULINARNE "LEPSZY WYBÓR: SEZON NA..."

Dla dorosłych

17 CZERWCA (PONIEDZIAŁEK) GODZ. 10.00 ZAPRASZAMY NA WARSZTATY DIETETYCZNO-KULINARNE "LEPSZY WYBÓR: SEZON NA ..."; PROWADZENIE: DOMINIKA SIKORA.

W trakcie warsztatów przybliżone zostają zasady zdrowego odżywiania, planowania zróżnicowanych posiłków, które jednocześnie są bardzo atrakcyjne dla dziecka i chętne przez nie zjadane. Dowiemy się, jak żywić dziecko, aby zdrowo rosło, uczyło się pozytywnych nawyków żywieniowych. Z doświadczenia wiemy, że rozszerzanie dziecięcej diety to czas ogromnych rodzicielskich dylematów. Warsztaty mają na celu przekonanie rodziców, że przygotowanie zdrowego i smacznego posiłku jest wbrew pozorom szybkie i proste. Dodatkowo będziemy angażować dzieci, nawet te najmłodsze, we wspólne przygotowanie posiłków. Na majowym spotkaniu z cyklu „Lepszy wybór” będziemy przygotowywać m.in. wartościowe śniadanie “pełne zdrowia”. Na czerwcowych zajęciach przyjrzymy się zagadnieniu sezonowosci. Zastanowimy się, dlaczego warto żyć w zgodzie z rytmem natury. Porozmawiamy również o tym, dlaczego warto wybierać sezonowe warzywa i owoce. Podczas części praktycznej zajęć przygotujemy zagadkowe oraz apetycznie wyglądające: "coś zielonego" oraz "coś czerwonego".

ZAJĘCIA SĄ BEZPŁATNE DLA POSIADACZY KARTY KLUBU RODZICÓW!!!

WYSTARCZY ZADZWONIĆ, PRZYJŚĆ, DOBRZE SIĘ BAWIĆ!!!

PROSIMY O DOKONYWANIE ZAPISÓW OSOBIŚCIE W BIURZE.

Dla posiadaczy Karty Klubu Rodziców wstęp bezpłatny. Karta do nabycia w biurze Dworu Czeczów. Koszt: 10 zł na okres IX 2018 r. - VI 2019 r.