KLUB RODZICÓW: WARSZTATY MULTISENSORYCZNE "LAS ZMYSŁÓW: ZAPACH BZU"

KLUB RODZICÓW: WARSZTATY MULTISENSORYCZNE "LAS ZMYSŁÓW: ZAPACH BZU"

Dla dorosłych

27 MAJA (PONIEDZIAŁEK) GODZ. 10.00 ZAPRASZAMY NA WARSZTATY MULTISENSORYCZNE "LAS ZMYSŁÓW: ZAPACH BZU"; PROWADZENIE: KINGA ABRAM.

Warsztaty mają na celu wszechstronny psychofizyczny rozwój małego dziecka - rozwijanie sprawności fizycznej, manualnej, a także jego wyobraźni, wrażliwości i aktywności twórczej w oparciu o materiały naturalne, które wykorzystywane są podczas zajęć. Podczas zajęć chcemy pokazać, jak podejść do tematu holistyczne. Integracja sensoryczna działa dobrze, jeśli równoważymy wszystkie bodźce kierowane do mózgu. Na najbliższych zajęciach skupimy się poruszymy zagadnienia związane ze zmysłem węchu. Porozmawiamy o tym, jak i kiedy rozwija się węch i o tym, w jaki sposób bawić się z dzieckiem, aby ten zmysł rozwijał się prawidłowo. Będziemy obcować z przyrodą, różnymi zapachami oraz naturalnymi materiałami. Pojawi się uwielbiana przez dzieci ścieżka sensoryczna w zmienionej, wiosennej odsłonie. Zadbamy o to, aby nikomu, nawet najbardziej wymagającym maluchom nie zabrakło rozwijających bodźców.

ZAJĘCIA SĄ BEZPŁATNE DLA POSIADACZY KARTY KLUBU RODZICÓW!!!

WYSTARCZY ZADZWONIĆ, PRZYJŚĆ, DOBRZE SIĘ BAWIĆ!!!

PROSIMY O DOKONYWANIE ZAPISÓW OSOBIŚCIE W BIURZE.

Dla posiadaczy Karty Klubu Rodziców wstęp bezpłatny. Karta do nabycia w biurze Dworu Czeczów. Koszt: 10 zł na okres IX 2018 r. - VI 2019 r.