fotograf zbiory własne

Program
- Ogólne

Ogólne

Program

PROGRAM NA CZERWIEC



1 czerwca (czwartek)

8.30 Lekcja muzyki przygotowana z okazji Dnia Dziecka przez studentów Akademii Muzycznej

9.30 Muzyczny Dzień Dziecka

9.30 Klub Rodziców: Zajęcia animacyjne dla dzieci wraz z rodzicami – gr. I, prowadzenie: Anika Sztaba

10.30 Klub Rodziców: Zajęcia animacyjne dla dzieci wraz z rodzicami – gr. II, prowadzenie: Anika Sztaba

16.15 Nauka gry na gitarze; prowadzenie: Szymon Kozikowski

16.30 Warsztaty ceramiczno-plastyczne; prowadzenie: Lucja Korzec

17.00 Warsztaty robotyki

16.30 Taniec nowoczesny – SONIT; prowadzenie: Joanna Szewczyk

17.00 Cheerleaders – gr. III; prowadzenie: Katarzyna Leśniak

17.30 Taniec nowoczesny – FURIA; prowadzenie: Joanna Szewczyk

18.00 Zumba Latino – gr. początkująca; prowadzenie: Katarzyna Leśniak

18.00 Spotkanie Klubu Krótkofalowców

19.00 Salsa; prowadzenie: Katarzyna Leśniak

19.00 Zajęcia fitness – aerobic – gr. I; prowadzenie: Wiktoria Wolenista

20.00 –Klub fitness – aerobic – gr. II; prowadzenie: Wiktoria Wolenista

20.00 Tabata; prowadzenie: Katarzyna Leśniak


2 czerwca (piątek)

9.30 Klub Rodziców: Zajęcia umuzykalniające metodą E.E. Gordona – grupa I; prowadzenie: Monika Madej

10.30 Klub Rodziców: Zajęcia umuzykalniające metodą E.E. Gordona – grupa II; prowadzenie: Monika Madej

16.00 Gimnastyka seniora; prowadzenie: Aleksander Mach

16.00 Taniec nowoczesny – MDS; prowadzenie: Joanna Szewczyk

16.00 Próba Bieżanowskich Trubadurek

16.00 Nauka gry na perkusji; prowadzenie: Micha Dzioboń

17.00 Wernisaż wystawy 104 wystawy prac członkiń Stowarzyszenia Lud-Art „Flora i fauna nićmi malowana”

17.30 Nauka gry na pianinie; prowadzenie: Bogusława Olszówka

17.00 „Zaproszenie do tańca” - koncert w wykonaniu uczniów Archidiecezjalnej Szkoły Muzycznej I i II st. im. Ks. Kardynała Franciszka Macharskiego. W programie: tańce kompozytorów polskich i obcych

18.30 Taniec nowoczesny – CZADERSI; prowadzenie: Joanna Szewczyk

19.30 Kurs flamenco – Fuente de la Amapola


3 czerwca (sobota)

10.00 Koncert umuzykalniający dla niemowląt i dzieci w wieku do 6 lat oraz rodziców w oparciu o teorię uczenia się muzyki prof. E.E. Gordona „Bajkowa inspiracje”


5 czerwca (poniedziałek)

8.30 Klub Malucha gr. I (2 – 3 lata); prowadzenie: Anika Sztaba

10.00 Klub Rodziców: Fitness dla mam z dziećmi, prowadzenie: Wiktoria Walenista

10.00 Kolorowe warsztaty migania dla dzieci” zajęcia ogólnorozwojowe, prowadzenie: Joanna Augustyniak

10.00 Próba Marii Laryukovej

11.45 Klub Malucha gr. II (3,5 – 5 lat); prowadzenie: Anika Sztaba

13.45 Warsztaty literacko-dziennikarskie; prowadzenie: Barbara Faron

14.15 Nauka gry na perkusji; prowadzenie: Michał Dzioboń

15.30 Cheerleaders – gr. III; prowadzenie: Katarzyna Leśniak

16.00 Taniec nowoczesny – gr. początkująca I; prowadzenie: Joanna Szewczyk

16.00 Gimnastyka dla seniorów – gr. II; prowadzenie: Aleksander Mach

16.00 Język angielski dla maluchów; prowadzenie: Izabela Orlińska

16.30 Język angielski gr. II (kl. II – III); prowadzenie: Izabela Orlińska

16.30 Cheerleaders – gr. I (4-6 lat); prowadzenie: Katarzyna Leśniak

17.00 Cheerleaders – gr. II; prowadzenie: Katarzyna Leśniak

17.00 Gimnastyka dla seniorów – gr. I; prowadzenie: Aleksander Mach

17.00 Taniec nowoczesny – SONIT; prowadzenie: Joanna Szewczyk

17.15 Język angielski gr. II (kl. IV – VI); prowadzenie: Izabela Orlińska

18.00 Taniec nowoczesny – FURIA; prowadzenie: Joanna Szewczyk

18.00 Cheerleaders – gr. IV ProCheer; prowadzenie: Katarzyna Leśniak

18.00 Kurs języka angielskiego gr. III (dorośli początkujący); prowadzenie: Izabela Orlińska

18.45 Kurs języka angielskiego gr. IV (dorośli średniozaawansowani); prowadzenie: Izabela Orlińska

19.00 Zumba Latino – gr. zaawansowana; prowadzenie: Katarzyna Leśniak

19.00 Taniec towarzyski dla dorosłych; prowadzenie: Joanna Szewczyk

19.00 Step; prowadzenie: Aleksander Mach

20.00 Zumba Latino – gr. średniozaawansowana; prowadzenie: Katarzyna Leśniak


6 czerwca (wtorek)

8.30 Klub Malucha gr. I (2 – 3 lata); prowadzenie: Anika Sztaba

9.00 Warsztaty gry na Bum Bum Rurkach – trzy grupy – Przedszkole nr 180

10.00 Spotkanie integracyjno - poznawcze „MaMY Sąsiadki” dla rodziców z Klubu Rodziców w ramach projektu „Rodzicu, zróbże sobie miejsce” realizowanego przez Stowarzyszenie Pracownia Obywatelska

11.45 Klub Malucha gr. II (3,5 – 5 lat); prowadzenie: Anika Sztaba

11.00 Próba Marii Laryukovej

13.15 Nauka gry na perkusji; prowadzenie: Michał Dzioboń

14.00 Nauka gry na gitarze; prowadzenie: Grzegorz Szydłak

14.00 Nauka gry na gitarze; prowadzenie: Szymon Kozikowski

16.30 Balet – gr. I (4-4,5 lat); prowadzenie: Barbara Undas

16.30 Warsztaty ceramiczno-plastyczne; prowadzenie: Lucja Korzec

17.00 Capoeira – gr. I (początkująca); prowadzenie: Maciej Rybicki, Fernando Gomez da Silva

17.15 Balet – gr. II (5-7 lat); prowadzenie: Barbara Undas

18.00 Capoeira – gr. II (zaawansowana); prowadzenie: Maciej Rybicki, Fernando Gomez da Silva

18.00 Zajęcia fitness – gimnastyka Pilatesa; prowadzenie: Magdalena Wrona

18.00 Spotkanie Klubu Krótkofalowców

19.00 Capoeira – gr. III (młodzież, dorośli); prowadzenie: Maciej Rybicki, Fernando Gomez da Silva

19.00 Zajęcia fitness – gimnastyka Pilatesa; prowadzenie: Magdalena Wrona

19.00 Zajęcia fitness – aerobik; prowadząca: Wiktoria Wolenista

20.00 Zajęcia fitness – aerobik; prowadzenie: Wiktoria Wolenista

20.00 Zumba Latino – gr. początkująca; prowadzenie: Katarzyna Leśniak


7 czerwca (środa)

8.30 Klub Malucha gr. I (2 – 3 lata); prowadzenie: Anika Sztaba

10.00 Klub Rodziców: Kurs pierwszej pomocy przedmedycznej, prowadzenie: Dawid Gręda

11.45 Klub Malucha gr. II (3,5 – 5 lat); prowadzenie: Anika Sztaba

15.30 Nauka gry pianinie; prowadzenie: Bogusława Olszówka

15.30 Nauka gry na gitarze; prowadzenie: Szymon Kozikowski

16.00 Gimnastyka dla seniorów – gr. I; prowadzenie: Aleksander Mach

16.00 Język angielski dla maluchów; prowadzenie: Izabela Orlińska

16.30 Język angielski gr. I (kl. II – III); prowadzenie: Izabela Orlińska

16.30 Warsztaty ceramiczno-plastyczne; prowadzenie: Lucja Korzec

16.30 Cheerleaders – gr. I; prowadzenie: Katarzyna Leśniak

17.00 Gimnastyka dla seniorów – gr. II; prowadzenie: Aleksander Mach

17.00 Cheerleaders – gr. II; prowadzenie: Katarzyna Leśniak

17.00 Taniec nowoczesny – gr. początkująca; prowadzenie: Joanna Szewczyk

17.15 Język angielski gr. II (kl. IV – VI); prowadzenie: Izabela Orlińska

18.00 Taniec nowoczesny – CZADERSI; prowadzenie: Joanna Szewczyk

18.00 Cheerleaders – gr. IV ProCheer; prowadzenie: Katarzyna Leśniak

18.00 Step; prowadzenie: Aleksander Mach

18.00 Kurs języka angielskiego gr. III (dorośli początkujący); prowadzenie: Izabela Orlińska

18.00 Zbiórka harcerska – zbiórka wędrownicza (9 Podgórska Drużyna Harcerska „Tajga”)

18.45 Kurs języka angielskiego gr. IV (dorośli średniozaawansowani); prowadzenie: Izabela Orlińska

19.00 Zumba Latino – gr. zaawansowana; prowadzenie: Katarzyna Leśniak

19.00 Zajęcia fitness – gimnastyka Pilatesa; prowadzenie: Magdalena Wrona

19.30 Taniec nowoczesny – MDS; prowadzenie: Joanna Szewczyk

20.00 Zumba Latino – gr. średniozaawansowana; prowadzenie: Katarzyna Leśniak


8 czerwca (czwartek)

8.00 Próba studentów kameralistyki Akademii Muzyczne

9.30 Klub Rodziców: Zajęcia animacyjne dla dzieci wraz z rodzicami – gr. I, prowadzenie: Anika Sztaba

10.30 Klub Rodziców: Zajęcia animacyjne dla dzieci wraz z rodzicami – gr. II, prowadzenie: Anika Sztaba

16.15 Nauka gry na gitarze; prowadzenie: Szymon Kozikowski

16.30 Warsztaty ceramiczno-plastyczne; prowadzenie: Lucja Korzec

17.00 Warsztaty robotyki

16.30 Taniec nowoczesny – SONIT; prowadzenie: Joanna Szewczyk

17.00 Cheerleaders – gr. III; prowadzenie: Katarzyna Leśniak

17.30 Taniec nowoczesny – FURIA; prowadzenie: Joanna Szewczyk

18.00 Zajęcia fitness – gimnastyka Pilatesa; prowadzenie: Magdalena Wrona

18.00 Zumba Latino – gr. początkująca; prowadzenie: Katarzyna Leśniak

18.00 Spotkanie Klubu Krótkofalowców

19.00 Zajęcia fitness – gimnastyka Pilatesa; prowadzenie: Magdalena Wrona

19.00 Salsa; prowadzenie: Katarzyna Leśniak

19.00 Zajęcia fitness – aerobic – gr. I; prowadzenie: Wiktoria Wolenista

20.00 Klub fitness – aerobic – gr. II; prowadzenie: Wiktoria Wolenista

20.00 Tabata; prowadzenie: Katarzyna Leśniak


9 czerwca (piątek)

9.00 Ogólnopolski Konkurs Keyboardowy

9.30 Klub Rodziców: Zajęcia umuzykalniające metodą E.E. Gordona – grupa I; prowadzenie: Monika Madej

10.30 Klub Rodziców: Zajęcia umuzykalniające metodą E.E. Gordona – grupa II; prowadzenie: Monika Madej

16.00 Gimnastyka seniora; prowadzenie: Aleksander Mach

16.00 Taniec nowoczesny – MDS; prowadzenie: Joanna Szewczyk

16.00 Próba Bieżanowskich Trubadurek

16.00 Nauka gry na perkusji; prowadzenie: Micha Dzioboń

17.30 Nauka gry na pianinie; prowadzenie: Bogusława Olszówka

18.30 Taniec nowoczesny – CZADERSI; prowadzenie: Joanna Szewczyk

19.30 Kurs flamenco – Fuente de la Amapola


10 czerwca (sobota)

10.00 Spektakl „Klaun w balonie” w wykonaniu Teatru Szczęście

19.00 Spektakl „Zabawa w koty” w wykonaniu grupy teatralnej ToTeatr


11 czerwca (niedziela)

10.00 Szkoła Bravissimo – wynajem


12 czerwca (poniedziałek)

8.30 Klub Malucha gr. I (2 – 3 lata); prowadzenie: Anika Sztaba

10.00 Klub Rodziców: Fitness dla mam z dziećmi, prowadzenie: Wiktoria Walenista

10.00 Próba Marii Laryukovej

11.45 Klub Malucha gr. II (3,5 – 5 lat); prowadzenie: Anika Sztaba

13.45 Warsztaty literacko-dziennikarskie; prowadzenie: Barbara Faron

14.15 Nauka gry na perkusji; prowadzenie: Michał Dzioboń

15.30 Cheerleaders – gr. III; prowadzenie: Katarzyna Leśniak

16.00 Taniec nowoczesny – gr. początkująca I; prowadzenie: Joanna Szewczyk

16.00 Gimnastyka dla seniorów – gr. II; prowadzenie: Aleksander Mach

16.00 Spotkanie sieciujące w sprawie projektu „Nasze miejsce” realizowanym we współpracy z Pracownią Obywatelską

16.00 Język angielski dla maluchów; prowadzenie: Izabela Orlińska

16.30 Język angielski gr. II (kl. II – III); prowadzenie: Izabela Orlińska

16.30 Cheerleaders – gr. I (4-6 lat); prowadzenie: Katarzyna Leśniak

17.00 Cheerleaders – gr. II; prowadzenie: Katarzyna Leśniak

17.00 Gimnastyka dla seniorów – gr. I; prowadzenie: Aleksander Mach

17.00 Taniec nowoczesny – SONIT; prowadzenie: Joanna Szewczyk

17.15 Język angielski gr. II (kl. IV – VI); prowadzenie: Izabela Orlińska

18.00 Taniec nowoczesny – FURIA; prowadzenie: Joanna Szewczyk

18.00 Cheerleaders – gr. IV ProCheer; prowadzenie: Katarzyna Leśniak

18.00 Kurs języka angielskiego gr. III (dorośli początkujący); prowadzenie: Izabela Orlińska

18.45 Kurs języka angielskiego gr. IV (dorośli średniozaawansowani); prowadzenie: Izabela Orlińska

19.00 Zumba Latino – gr. zaawansowana; prowadzenie: Katarzyna Leśniak

19.00 Taniec towarzyski dla dorosłych; prowadzenie: Joanna Szewczyk

19.00 Step; prowadzenie: Aleksander Mach

20.00 Zumba Latino – gr. średniozaawansowana; prowadzenie: Katarzyna Leśniak


13 czerwca (wtorek)

8.30 Klub Malucha gr. I (2 – 3 lata); prowadzenie: Anika Sztaba

10.00 Spotkanie ze Strażą Pożarną oraz ratownikiem medycznym pod kątem urazów powstałych w wyniku oparzeń w ramach konkursu „Bezpieczeństwo w domu, szkole i na drodze”

10.00 Spotkanie integracyjno - poznawcze „Nasze miejsce” dla rodziców z Klubu Rodziców w ramach projektu „Rodzicu, zróbże sobie miejsce” realizowanego przez Stowarzyszenie Pracownia Obywatelska

11.45 Klub Malucha gr. II (3,5 – 5 lat); prowadzenie: Anika Sztaba

11.00 Próba Marii Laryukovej

13.15 Nauka gry na perkusji; prowadzenie: Michał Dzioboń

14.00 Nauka gry na gitarze; prowadzenie: Grzegorz Szydłak

14.00 Nauka gry na gitarze; prowadzenie: Szymon Kozikowski

16.30 –Balet – gr. I (4-4,5 lat); prowadzenie: Barbara Undas

16.45 Praca nad przygotowaniem spektaklu z cyklu„Tajemnice teatru: Kalejdoskop bajek”,prowadzenie: Małgorzata Karpowicz-Dukat

17.35 Praca nad przygotowaniem spektaklu z cyklu„Tajemnice teatru: Kalejdoskop bajek”,prowadzenie: Małgorzata Karpowicz-Dukat

18.25 Praca nad przygotowaniem spektaklu z cyklu„Tajemnice teatru: Kalejdoskop bajek”,prowadzenie: Małgorzata Karpowicz-Dukat

19.15 Praca nad przygotowaniem spektaklu z cyklu„Tajemnice teatru: Kalejdoskop bajek”,prowadzenie: Małgorzata Karpowicz-Dukat

17.15 Balet – gr. II (5-7 lat); prowadzenie: Barbara Undas

18.00 Zajęcia fitness – gimnastyka Pilatesa; prowadzenie: Magdalena Wrona

18.00 Spotkanie Klubu Krótkofalowców

19.00 Zajęcia fitness – gimnastyka Pilatesa; prowadzenie: Magdalena Wrona

19.00 Zajęcia fitness – aerobik; prowadząca: Wiktoria Wolenista

20.00 Zajęcia fitness – aerobik; prowadzenie: Wiktoria Wolenista

20.00 Zumba Latino – gr. początkująca; prowadzenie: Katarzyna Leśniak


14 czerwca (środa)

8.30 Klub Malucha gr. I (2 – 3 lata); prowadzenie: Anika Sztaba

11.45 Klub Malucha gr. II (3,5 – 5 lat); prowadzenie: Anika Sztaba

15.30 Nauka gry pianinie; prowadzenie: Bogusława Olszówka

15.30 Nauka gry na gitarze; prowadzenie: Szymon Kozikowski

16.00 Gimnastyka dla seniorów – gr. I; prowadzenie: Aleksander Mach

16.00 Język angielski dla maluchów; prowadzenie: Izabela Orlińska

16.30 Język angielski gr. I (kl. II – III); prowadzenie: Izabela Orlińska

16.30 Cheerleaders – gr. I; prowadzenie: Katarzyna Leśniak

17.00 Praca nad przygotowaniem spektaklu z cyklu„Tajemnice teatru: Kalejdoskop bajek”,prowadzenie: Małgorzata Karpowicz-Dukat

17.50 Praca nad przygotowaniem spektaklu z cyklu„Tajemnice teatru: Kalejdoskop bajek”,prowadzenie: Małgorzata Karpowicz-Dukat

18.40 Praca nad przygotowaniem spektaklu z cyklu„Tajemnice teatru: Kalejdoskop bajek”,prowadzenie: Małgorzata Karpowicz-Dukat

17.00 Gimnastyka dla seniorów – gr. II; prowadzenie: Aleksander Mach

17.00 Cheerleaders – gr. II; prowadzenie: Katarzyna Leśniak

17.00 Taniec nowoczesny – gr. początkująca; prowadzenie: Joanna Szewczyk

17.15 Język angielski gr. II (kl. IV – VI); prowadzenie: Izabela Orlińska

18.00 Taniec nowoczesny – CZADERSI; prowadzenie: Joanna Szewczyk

18.00 Cheerleaders – gr. IV ProCheer; prowadzenie: Katarzyna Leśniak

18.00 Step; prowadzenie: Aleksander Mach

18.00 Kurs języka angielskiego gr. III (dorośli początkujący); prowadzenie: Izabela Orlińska

18.00 Zbiórka harcerska – zbiórka wędrownicza (9 Podgórska Drużyna Harcerska „Tajga”)

18.45 Kurs języka angielskiego gr. IV (dorośli średniozaawansowani); prowadzenie: Izabela Orlińska

19.00 Zumba Latino – gr. zaawansowana; prowadzenie: Katarzyna Leśniak

19.00 Zajęcia fitness – gimnastyka Pilatesa; prowadzenie: Magdalena Wrona

19.30 Taniec nowoczesny – MDS; prowadzenie: Joanna Szewczyk

20.00 Zumba Latino – gr. średniozaawansowana; prowadzenie: Katarzyna Leśniak


16 czerwca (piątek)

16.00 Gimnastyka seniora; prowadzenie: Aleksander Mach

16.00 Taniec nowoczesny – MDS; prowadzenie: Joanna Szewczyk

16.00 Spotkanie integracyjne Klubu Seniora

16.00 Nauka gry na perkusji; prowadzenie: Micha Dzioboń

17.30 Nauka gry na pianinie; prowadzenie: Bogusława Olszówka

18.30 Taniec nowoczesny – CZADERSI; prowadzenie: Joanna Szewczyk


17 czerwca (sobota)

10.00 Kurs „Improwizuję, czyli audiuję: stopień I” we współpracy z Fundacją Kreatywnej Edukacji


18 czerwca (niedziela)

9.00 Kurs „Improwizuję, czyli audiuję: stopień I” we współpracy z Fundacją Kreatywnej Edukacji


19 czerwca (poniedziałek)

8.30 Klub Malucha gr. I (2 – 3 lata); prowadzenie: Anika Sztaba

10.00 Klub Rodziców: Fitness dla mam z dziećmi, prowadzenie: Wiktoria Walenista

10.00 Próba Marii Laryukovej

11.45 Klub Malucha gr. II (3,5 – 5 lat); prowadzenie: Anika Sztaba

13.45 Warsztaty literacko-dziennikarskie; prowadzenie: Barbara Faron

14.15 Nauka gry na perkusji; prowadzenie: Michał Dzioboń

15.30 Cheerleaders – gr. III; prowadzenie: Katarzyna Leśniak

16.00 Taniec nowoczesny – gr. początkująca I; prowadzenie: Joanna Szewczyk

16.00 Gimnastyka dla seniorów – gr. II; prowadzenie: Aleksander Mach

16.00 Język angielski dla maluchów; prowadzenie: Izabela Orlińska

16.30 Język angielski gr. II (kl. II – III); prowadzenie: Izabela Orlińska

16.30 Cheerleaders – gr. I (4-6 lat); prowadzenie: Katarzyna Leśniak

17.00 Cheerleaders – gr. II; prowadzenie: Katarzyna Leśniak

17.00 Gimnastyka dla seniorów – gr. I; prowadzenie: Aleksander Mach

17.00 Taniec nowoczesny – SONIT; prowadzenie: Joanna Szewczyk

17.15 Język angielski gr. II (kl. IV – VI); prowadzenie: Izabela Orlińska

18.00 Fundacja „Wygrajmy siebie”

18.00 Taniec nowoczesny – FURIA; prowadzenie: Joanna Szewczyk

18.00 Cheerleaders – gr. IV ProCheer; prowadzenie: Katarzyna Leśniak

18.00 Kurs języka angielskiego gr. III (dorośli początkujący); prowadzenie: Izabela Orlińska

18.45 Kurs języka angielskiego gr. IV (dorośli średniozaawansowani); prowadzenie: Izabela Orlińska

19.00 Zumba Latino – gr. zaawansowana; prowadzenie: Katarzyna Leśniak

19.00 Step; prowadzenie: Aleksander Mach

20.00 Zumba Latino – gr. średniozaawansowana; prowadzenie: Katarzyna Leśniak


20 czerwca (wtorek)

8.30 Klub Malucha gr. I (2 – 3 lata); prowadzenie: Anika Sztaba

10.00 Konkurs „Bezpieczeństwo w domu, szkole i na drodze”

10.00 Spotkanie integracyjno - poznawcze „Nasze miejsce” dla rodziców z Klubu Rodziców w ramach projektu „Rodzicu, zróbże sobie miejsce” realizowanego przez Stowarzyszenie Pracownia Obywatelska

11.45 Klub Malucha gr. II (3,5 – 5 lat); prowadzenie: Anika Sztaba

11.00 Próba Marii Laryukovej

13.15 Nauka gry na perkusji; prowadzenie: Michał Dzioboń

14.00 Nauka gry na gitarze; prowadzenie: Grzegorz Szydłak

14.00 Nauka gry na gitarze; prowadzenie: Szymon Kozikowski

16.30 Balet – gr. I (4-4,5 lat); prowadzenie: Barbara Undas

17.00 Capoeira – gr. I (początkująca); prowadzenie: Maciej Rybicki, Fernando Gomez da Silva

17.15 Balet – gr. II (5-7 lat); prowadzenie: Barbara Undas

18.00 Capoeira – gr. II (zaawansowana); prowadzenie: Maciej Rybicki, Fernando Gomez da Silva

18.00 Zajęcia fitness – gimnastyka Pilatesa; prowadzenie: Magdalena Wrona

18.00 Spotkanie Klubu Krótkofalowców

19.00 Capoeira – gr. III (młodzież, dorośli); prowadzenie: Maciej Rybicki, Fernando Gomez da Silva

19.00 Zajęcia fitness – gimnastyka Pilatesa; prowadzenie: Magdalena Wrona

19.00 Zajęcia fitness – aerobik; prowadząca: Wiktoria Wolenista

20.00 Zajęcia fitness – aerobik; prowadzenie: Wiktoria Wolenista

20.00 Zumba Latino – gr. początkująca; prowadzenie: Katarzyna Leśniak


21 czerwca (środa)

8.30 Klub Malucha gr. I (2 – 3 lata); prowadzenie: Anika Sztaba

11.45 Klub Malucha gr. II (3,5 – 5 lat); prowadzenie: Anika Sztaba

15.30 Nauka gry pianinie; prowadzenie: Bogusława Olszówka

15.30 Nauka gry na gitarze; prowadzenie: Szymon Kozikowski

16.00 Gimnastyka dla seniorów – gr. I; prowadzenie: Aleksander Mach

16.00 Język angielski dla maluchów; prowadzenie: Izabela Orlińska

16.30 Język angielski gr. I (kl. II – III); prowadzenie: Izabela Orlińska

16.30 Cheerleaders – gr. I; prowadzenie: Katarzyna Leśniak

17.00 Gimnastyka dla seniorów – gr. II; prowadzenie: Aleksander Mach

17.00 Cheerleaders – gr. II; prowadzenie: Katarzyna Leśniak

17.00 Taniec nowoczesny – gr. początkująca; prowadzenie: Joanna Szewczyk

17.15 Język angielski gr. II (kl. IV – VI); prowadzenie: Izabela Orlińska

18.00 Taniec nowoczesny – CZADERSI; prowadzenie: Joanna Szewczyk

18.00 Cheerleaders – gr. IV ProCheer; prowadzenie: Katarzyna Leśniak

18.00 Step; prowadzenie: Aleksander Mach

18.00 Kurs języka angielskiego gr. III (dorośli początkujący); prowadzenie: Izabela Orlińska

18.00 Zbiórka harcerska – zbiórka wędrownicza (9 Podgórska Drużyna Harcerska „Tajga”)

18.45 Kurs języka angielskiego gr. IV (dorośli średniozaawansowani); prowadzenie: Izabela Orlińska

19.00 Zumba Latino – gr. zaawansowana; prowadzenie: Katarzyna Leśniak

19.00 Zajęcia fitness – gimnastyka Pilatesa; prowadzenie: Magdalena Wrona

19.30 Taniec nowoczesny – MDS; prowadzenie: Joanna Szewczyk

20.00 Zumba Latino – gr. średniozaawansowana; prowadzenie: Katarzyna Leśniak


22 czerwca (czwartek)

8.00 Próba studentów kameralistyki Akademii Muzyczne

10.00 Spektakl dla najnajów „Witajki i Papatki” Teatru „Chrząszcz w trzcinie”

16.15 Nauka gry na gitarze; prowadzenie: Szymon Kozikowski

17.00 Warsztaty robotyki

16.30 Taniec nowoczesny – SONIT; prowadzenie: Joanna Szewczyk

17.00 Cheerleaders – gr. III; prowadzenie: Katarzyna Leśniak

17.30 Taniec nowoczesny – FURIA; prowadzenie: Joanna Szewczyk

18.00 Zajęcia fitness – gimnastyka Pilatesa; prowadzenie: Magdalena Wrona

18.00 Zumba Latino – gr. początkująca; prowadzenie: Katarzyna Leśniak

18.00 Spotkanie Klubu Krótkofalowców

19.00 Zajęcia fitness – gimnastyka Pilatesa; prowadzenie: Magdalena Wrona

19.00 Salsa; prowadzenie: Katarzyna Leśniak

19.00 Zajęcia fitness – aerobic – gr. I; prowadzenie: Wiktoria Wolenista

20.00 Klub fitness – aerobic – gr. II; prowadzenie: Wiktoria Wolenista

20.00 Tabata; prowadzenie: Katarzyna Leśniak


23 czerwca (piątek)

9.30 Klub Rodziców: Zajęcia umuzykalniające metodą E.E. Gordona – grupa I; prowadzenie: Monika Madej

10.30 Klub Rodziców: Zajęcia umuzykalniające metodą E.E. Gordona – grupa II; prowadzenie: Monika Madej

16.00 Gimnastyka seniora; prowadzenie: Aleksander Mach

16.00 Próba Bieżanowskich Trubadurek

16.00 Nauka gry na perkusji; prowadzenie: Micha Dzioboń

17.30 Nauka gry na pianinie; prowadzenie: Bogusława Olszówka

17.30 Zakończenie roku

19.30 Kurs flamenco – Fuente de la Amapola

20.00 Noc filmowa harcerzy


24 czerwca (sobota)

18.00 Fiesta Fuente de la Amapola


25 czerwca (niedziela)

19.00 Koncert „Gala od Piosenki do Musicalu”. Podczas koncertu wystąpią uczniowie oraz absolwenci Szkoły Woklano-Aktorskiej Bogdana Kalarusa


26 czerwca (poniedziałek)

8.30 Klub Malucha gr. I (2 – 3 lata); prowadzenie: Anika Sztaba

10.00 Klub Rodziców: Fitness z wózkami, prowadzenie: Szkoła rodzenia Picolino

10.00 Próba Marii Laryukovej

11.45 Klub Malucha gr. II (3,5 – 5 lat); prowadzenie: Anika Sztaba

14.15 Nauka gry na perkusji; prowadzenie: Michał Dzioboń

15.30 Cheerleaders – gr. III; prowadzenie: Katarzyna Leśniak

16.00 Gimnastyka dla seniorów – gr. II; prowadzenie: Aleksander Mach

16.30 Cheerleaders – gr. I (4-6 lat); prowadzenie: Katarzyna Leśniak

17.00 Cheerleaders – gr. II; prowadzenie: Katarzyna Leśniak

17.00 Gimnastyka dla seniorów – gr. I; prowadzenie: Aleksander Mach

18.00 Cheerleaders – gr. IV ProCheer; prowadzenie: Katarzyna Leśniak

19.00 Zumba Latino – gr. zaawansowana; prowadzenie: Katarzyna Leśniak

19.00 Step; prowadzenie: Aleksander Mach

20.00 Zumba Latino – gr. średniozaawansowana; prowadzenie: Katarzyna Leśniak


27 czerwca (wtorek)

8.30 Klub Malucha gr. I (2 – 3 lata); prowadzenie: Anika Sztaba

11.45 Klub Malucha gr. II (3,5 – 5 lat); prowadzenie: Anika Sztaba

11.00 Próba Marii Laryukovej

13.15 Nauka gry na perkusji; prowadzenie: Michał Dzioboń

14.00 Nauka gry na gitarze; prowadzenie: Szymon Kozikowski

16.30 Balet – gr. I (4-4,5 lat); prowadzenie: Barbara Undas

17.00 Capoeira – gr. I (początkująca); prowadzenie: Maciej Rybicki, Fernando Gomez da Silva

17.15 Balet – gr. II (5-7 lat); prowadzenie: Barbara Undas

18.00 Capoeira – gr. II (zaawansowana); prowadzenie: Maciej Rybicki, Fernando Gomez da Silva

18.00 Zajęcia fitness – gimnastyka Pilatesa; prowadzenie: Magdalena Wrona

18.00 Spotkanie Klubu Krótkofalowców

19.00 Capoeira – gr. III (młodzież, dorośli); prowadzenie: Maciej Rybicki, Fernando Gomez da Silva

19.00 Zajęcia fitness – gimnastyka Pilatesa; prowadzenie: Magdalena Wrona

19.00 Zajęcia fitness – aerobik; prowadząca: Wiktoria Wolenista

20.00 Zajęcia fitness – aerobik; prowadzenie: Wiktoria Wolenista

20.00 Zumba Latino – gr. początkująca; prowadzenie: Katarzyna Leśniak


28 czerwca (środa)

8.30 Klub Malucha gr. I (2 – 3 lata); prowadzenie: Anika Sztaba

11.45 Klub Malucha gr. II (3,5 – 5 lat); prowadzenie: Anika Sztaba

16.00 Gimnastyka dla seniorów – gr. I; prowadzenie: Aleksander Mach

16.30 Cheerleaders – gr. I; prowadzenie: Katarzyna Leśniak

17.00 Gimnastyka dla seniorów – gr. II; prowadzenie: Aleksander Mach

17.00 Cheerleaders – gr. II; prowadzenie: Katarzyna Leśniak

18.00 Cheerleaders – gr. IV ProCheer; prowadzenie: Katarzyna Leśniak

18.00 Step; prowadzenie: Aleksander Mach

18.00 Zbiórka harcerska – zbiórka wędrownicza (9 Podgórska Drużyna Harcerska „Tajga”)

19.00 Zumba Latino – gr. zaawansowana; prowadzenie: Katarzyna Leśniak

19.00 Zajęcia fitness – gimnastyka Pilatesa; prowadzenie: Magdalena Wrona

20.00 Zumba Latino – gr. średniozaawansowana; prowadzenie: Katarzyna Leśniak


29 czerwca (czwartek)

9.30 Klub Rodziców: Zajęcia animacyjne dla dzieci wraz z rodzicami – gr. I, prowadzenie: Anika Sztaba

10.30 Klub Rodziców: Zajęcia animacyjne dla dzieci wraz z rodzicami – gr. II, prowadzenie: Anika Sztaba

17.00 Cheerleaders – gr. III; prowadzenie: Katarzyna Leśniak

18.00 Zajęcia fitness – gimnastyka Pilatesa; prowadzenie: Magdalena Wrona

18.00 Zumba Latino – gr. początkująca; prowadzenie: Katarzyna Leśniak

18.00 Spotkanie Klubu Krótkofalowców

19.00 Zajęcia fitness – gimnastyka Pilatesa; prowadzenie: Magdalena Wrona

19.00 Salsa; prowadzenie: Katarzyna Leśniak

19.00 Zajęcia fitness – aerobic – gr. I; prowadzenie: Wiktoria Wolenista

20.00 Klub fitness – aerobic – gr. II; prowadzenie: Wiktoria Wolenista

20.00 Tabata; prowadzenie: Katarzyna Leśniak


30 czerwca (piątek)

9.30 Klub Rodziców: Zajęcia umuzykalniające metodą E.E. Gordona – grupa I; prowadzenie: Monika Madej

10.30 Klub Rodziców: Zajęcia umuzykalniające metodą E.E. Gordona – grupa II; prowadzenie: Monika Madej

16.00 Gimnastyka seniora; prowadzenie: Aleksander Mach

16.00 Piknik Klubu Seniora

16.00 Nauka gry na perkusji; prowadzenie: Micha Dzioboń

19.30 Kurs flamenco – Fuente de la Amapola


więcej